Euro 2020 Maç Fikstürü ve Favoriler

Euro 2020 Maç Fikstürü
Euro 2020 Maç Fikstürü

Euro 2020 Maç Fikstürü

Euro 2020 maç fikstürü önümüzdeki Haziran ayı itibariyle başlayacak ve birçok ülke takımı 2020’deki Avrupa şampiyonu olmaya odaklanmış bir durumda. Özellikle de maç fikstürlerinin gruplar üzerindeki dağılımı göz önüne alınınca gerçekten de farklı bir şampiyonanın ortaya çıkacağı belli oluyor. Fransa, İtalya, Almanya, İngiltere, Portekiz ve İspanya gibi önemli takımların yanı sıra Türkiye, Hırvatistan, Galler ve Belçika gibi ekiplerin de bu organizasyonda önemli adımlar atarak ilerlemeye odaklanıyorlar. Bu sebepten de sizler için bu yazımızın detayında hem Türkiye’nin hem de turnuvadaki favori olan takımların gidişatları hakkında bilgi vermek istedik.

Euro 2020’de Kimler Favori?

Euro 2020 maç fikstürü kapsamında da bu organizasyonda favori konumundaki takımın Fransa olduğunu belirtelim. Ki iddaa oranları da Fransız ekibinin bu organizasyonda da önemli adımlar atacağını göstermektedir. Keza son Dünya Kupası’nda şampiyonluğa ulaşan Horozlar aynı ritmi Avrupa Şampiyonası için de sürdürmek isteyorlar. Bu sebepten dolayı da yoğun bir çalışma temposunda oldukları söyleniyor. Bu alanda da gerçekten de mevcut organizasyonun en dinamik yıldız isimlerini bünyesinde bulunduruyorlar. Mevcut organizasyondaki fikstürde isimlerini çok daha başarılı bir konuma aktarmaya odaklamakta. Bu da ilk olarak Fransa’nın finale çıkacak takımlar arasında şansının yüksek olduğunu göstermektedir.

Euro 2020 maç fikstürü ve yurtdışı takımları

Bunun dışında İngiltere, Portekiz ve birçok önemli ülke takımının da mevcut organizasyonda önemli adımlar atabileceği konuşuluyor. Özellikle de İngiliz Milli Takımı’nın bu alanda en iyisi olmaya artık tamamen odaklandığınız, bu doğrultuda da İngiliz ekibinin elindeki yıldızları da kullanarak önemli adımlar atabileceğini söyleyebiliriz. Bunun dışında da Portekiz, Hırvatistan ve İtalya da aynı etkilerle mevcut organizasyona renk verecek olan takımlardan olmasına kesin gözüyle bakılıyor. Gruplardaki dağılımlarda ise birçok nefes kesici mücadeleyi izleme imkanı bulacak futbol severler. Bu açıdan da aslında Euro 2020 elemeleri yaz ayında 30 günlük unutulmaz bir resitale hazırlanan FIFA’nın bu organizasyonun 60. doğum günü vesilesiyle de çok daha yoğunluk kattığını ve daha verimli bir konuma ulaştırdığını da söyleyebiliriz.

Euro 2020 Hangi Ülkelerde Oynanacak?

Euro 2020 maç fikstürü açısından dikkat çekici bir olay da şampiyonanın 60. yaş dönümü dolayısıyla sadece bir ya da iki ülke değil, 12 farklı ülke üzerinde oynanmasına karar vermesi. Bu mevcut uluslararası organizasyonlar arasında bir ilk olacak. Bu açıdan bakıldığında da aslında birçok değişik ülkede mevcut organizasyonun gerçekleşecek olması heyecan kat sayılarını da iki katına ulaştırabilir. Bu sebepten dolayı da hem fikstürün gidişatı, hem de yaklaşan organizasyondaki 90 dakikalardan çıkacak olan sonuçlar izleyicileri şimdiden memnun edecek gibi. Ayrıca birçok değişik ülkenin de bu organizasyona ev sahipliği yapacak olması da ortaya değişik atmosferler çıkarabilir.

Türkiye’nin Şansı Ne?

Bildiğiniz üzere Fatih Terim’in gönderilmesi sonrasında elemelerde Mircea Lucescu ile iyice sendeleyen A Milli Futbol Takımı’mız, görevi Şenol Güneş’in devralmasıyla deyim yerindeyse kendisine gelmiştir. Almış olduğu hayat öpücüğünü çok güzel bir sistemde değerlendiren ay-yıldızlılar, turnuvaya doğrudan katıldı ve gerçekten de herkesin bu organizasyona dair umutlarını arttırmış oldu. Bu kapsamda da Güneş’in yaklaşmakta olan şampiyona için özel planlar yapacağını düşünmekteyiz. Fikstür açısından da A grubunda yer alan ekibimiz, ilk önce İtalya, sonrasında ise Galler ve İsviçre’ye karşı mücadele verecek. Genele odaklandığımızda diğer takımlar kadar şansı bulunan Milli Takımı’mızın da bu organizasyonda önemli adımlar atması bekleniyor.

Euro 2020 ile alakalı her türlü gelişmeyi sitemizden takip edebilirsiniz.

BENZER İÇERİKLER

1 Response

  1. Euro 2020 Fikstür dedi ki:

    euro 2020 fikstüründeki favoriler için şunu rahatlıkla söylebilirim ki Türkiye’nin bence çok şansı yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir